OAuth (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Created
bg: Създадено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Never
bg: Никога

en: Key
bg: Ключ

en: Revert
bg: Връщане

en: Permissions
bg: Права
