OAuth 1.0 (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Created
ca: Creat

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Warning
ca: Avís

en: Expires
ca: Expira

en: Key
ca: Clau

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Application
ca: Aplicació

en: In code
ca: Al codi

en: Login page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: In database
ca: A la base de dades
