OAuth (7.x-3.2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Never
el: Ποτέ

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Expires
el: Λήγει

en: Key
el: Κλειδί

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Permissions
el: Άδειες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Login page
el: Σελίδα εισόδου
