OAuth (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Permissions
kk: Құқықтары
