OAuth (7.x-3.2) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Message
no: Melding

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Export
no: Eksport

en: Save
no: Lagre

en: Created
no: Opprettet

en: Page title
no: Sidetittel

en: Never
no: Aldri

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Warning
no: Advarsel

en: Expires
no: Utløper

en: Key
no: Nøkkel

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Changed
no: Endret

en: Storage
no: Lagring

en: Contexts
no: Kontekster

en: Add context
no: Legg til kontekst

en: In code
no: I kode

en: Login page
no: Innloggingsside

en: In database
no: I database
