OAuth 1.0 (7.x-3.3) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Key
az: Açar

en: Revert
az: Qaytarma

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Login page
az: Giriş səhifəsi
