OAuth (7.x-3.3) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Revert
bs: Vratiti

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Storage
bs: Pohrana
