OAuth (7.x-3.3) - en to cs translation catalogue (82 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Never
cs: Nikdy

en: Warning
cs: Varování

en: Expires
cs: Expiruje

en: Key
cs: Klíč

en: Revert
cs: Vrátit

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Changed
cs: Změněno

en: Storage
cs: Ukládání

en: Application
cs: Aplikace

en: Please include a valid OAuth token in your request.
cs: Prosím vložte validn OAuth token do požadavku.

en: Full access
cs: Plný přístup

en: In code
cs: V kódu

en: Enable the oauth provider
cs: Aktivuje poskytovatele oauth

en: This option controls whether this site should act as a OAuth provider or not
cs: Tato volba kontroluje, zda se stránka chová jako OAuth poskytovatel nebo ne

en: Request token lifetime (in seconds)
cs: Vyžádat životnost tokenu (v sekundách)

en: The request token lifetime must be a non-zero integer value.
cs: Životnost požadovaného tokenu musí být nenulová hodnota.

en: Authorized
cs: Autorizován

en: Callback url
cs: URL zpětného volání

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: Authorization levels
cs: Úrovně autorizace

en: Are you sure you want to delete application <strong>@a</strong>?
cs: Opravdu smazat aplikaci <strong>@a</strong>?

en: Authorization for @app
cs: Autorizace pro @app

en: The @consumer token @token was updated.
cs: Token @token od @consumer byl aktualizován.

en: Application context
cs: Kontext aplikace

en: Secret
cs: Klíč

en: Context name
cs: Jméno kontextu

en: Context title
cs: Název kontextu

en: Plaintext
cs: Prostý text

en: Signature methods
cs: Metoda signatury

en: Supported signature methods
cs: Podporované metody signatury

en: Authorization options
cs: Možnosti autorizace

en: The title of the authorization page.
cs: Nadpis autorizační stránky.

en: The message shown to the user when authorizing.
cs: Zpráva zobrazující se uživatelům během autorizace.

en: The warning shown to the user when authorizing.
cs: Varování zobrazené uživateli běhen autorizace.

en: Deny access title
cs: Nadpis pro zamítnutí přístupu

en: The title of deny access link.
cs: Text odkazu pro zamítnutí přístupu.

en: Grant access title
cs: Nadpis pro povolení přístupu

en: The title of grant access button.
cs: Text tlačítka pro povolení přístupu.

en: Access token lifetime
cs: Životnost přístupového tokenu

en: The time, in seconds, for which an access token should be valid, use 0 to never expire access tokens.
cs: Čas (v sekundách), po který bude přístupový token platný. Pro časově neomezené token vložte 0.

en: Disable authorization level selection
cs: Vypnout volbu úrovně autorizace

en: If this is checked the user won't be able to choose the authorization level, and the default authorization level(s) will be used.
cs: Pokud je zatrženo, uživatel nebude moci zvolit úroveň autorizace, ale bude použita úroveň výchozí.

en: New level
cs: Nová úroveň

en: The name of the authorization level.
cs: Název autorizační úrovně.

en: The title of the authorization level.
cs: Nadpis autorizační úrovně.

en: The description of the authorization level.
cs: Popis autorizační úrovně.

en: Selected by default
cs: Vybráno jako výchozí

en: Whether the authentication level should be checked by default.
cs: Jaká autorizační úroveň by měla být zkontrolována jako výchozí.

en: Check this to delete the authorization level.
cs: Zatrhněte pro smazání autorizační úrovně.

en: Authorization level name must be unique.
cs: Název autorizační úrovně musí být unikátní.

en: Authorization level name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Autorizační úroveň musí být složena pouze z písmen, čísel a podtržítek.

en: Authorization levels must have a title.
cs: Autorizační úroveň musí mít název.

en: The access token lifetime must be numeric.
cs: Životnost přístupového tokenu musí být numerická hodnota.

en: You must select at least one default authorirization level if level selection is disabled.
cs: Musíte zvolit alespoň výchozí autorizační úroveň pokud její volba není možná.

en: Your new context %title has been saved.
cs: Kontext %title byl uložen.

en: Are you sure you want to revert the context "@title"?
cs: Opravdu navrátit "@title" do původní podoby?

en: Are you sure you want to delete the context "@title"?
cs: Opravdu smazat kontext "@title"?

en: Add authorization level
cs: Přidat úroveň autorizace

en: Authorization level
cs: Úroveň přístupu

en: Consumer name
cs: Jméno konzumenta

en: Updated the consumer @name
cs: Jméno konzumenta @name bylo aktualizováno

en: Can't create contexts, check that you've installed !ctools.
cs: Nebylo možné vytvořit kontext, zkontrolujte zda jste nainstalovali modul !ctools.

en: Deleting authorization for "@consumer"
cs: Mazání autorizace pro "@consumer"

en: Are you sure that you want to delete the authorization for "@consumer"?
cs: Opravdu smazat autorizaci pro "@consumer"?

en: Specify an alternative login page. This is useful when, for example, you want to show a mobile-enhanced login page.
cs: Specifikujte alternativní přihlašovací stránku. To je užitečné například pro zobrazení přihlašovací stránky optimalizované pro mobilní zařízení.

en: You must include a schema for this to work correctly, ie. http:// or iphoneappname://
cs: Musíte vložit schéma pro správnou funkci, například http:// or iphoneappname://

en: You must set a valid URL as a callback - http/https://some-path or custom://some-path
cs: Musíte nastavit validní URL callback - http/https://some-path nebo custom://some-path
