OAuth (7.x-3.3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Created
eo: Kreita

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Never
eo: Neniam

en: Revert
eo: Malfari

en: Permissions
eo: Permesoj
