OAuth 1.0 (7.x-3.3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Page title
ht: Tit paj

en: Changed
ht: Chanje
