OAuth 1.0 (7.x-3.3) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Expires
nl: Vervalt

en: Key
nl: Sleutel

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Storage
nl: Opslag

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Contexts
nl: Contexten

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: In code
nl: In de code

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Callback url
nl: Callback-URL

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: Settings for OAuth
nl: Instellingen voor OAuth

en: Secret
nl: Geheim

en: In database
nl: In de database

en: Context name
nl: Context-naam

en: Plaintext
nl: Platte tekst

en: Selected by default
nl: Standaard geselecteerd

en: Edit context
nl: Context bewerken
