OAuth (7.x-3.3) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Created
uk: Створено

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Never
uk: Ніколи

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Warning
uk: Попередження

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Key
uk: Ключ

en: Revert
uk: Відновити

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Changed
uk: Змінено

en: Storage
uk: Сховище

en: Application
uk: Програма

en: Contexts
uk: Контексти

en: Add context
uk: Додати контекст

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: In code
uk: У коді

en: The application has been authorized
uk: Застосунок успішно авторизований

en: Authorizations
uk: Уповноваження

en: Authorized
uk: Авторизовано

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: Settings for OAuth
uk: Налаштування для OAuth

en: Authorization finished
uk: Авторизація завершена

en: Secret
uk: Таємний

en: In database
uk: У базі даних

en: Context name
uk: Назва контексту

en: Plaintext
uk: Простий текст

en: Context name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Контекстна назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: Authorization level name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва рівня авторизації має містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: Administer OAuth
uk: Адміністрування OAuth
