OAuth (7.x-3.4) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Add context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཁ་སྣོན

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་

en: Login page
bo: ནང་འཇུག་ངོས

en: In database
bo: གྲངས་མཛོད་ནང་དུ
