OAuth (7.x-3.4) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Created
da: Oprettet

en: Page title
da: Sidetitel

en: Never
da: Aldrig

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Warning
da: Advarsel

en: Expires
da: Udløber

en: Key
da: Nøgle

en: Revert
da: Gendan

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Changed
da: Ændret

en: Storage
da: Lagring

en: Contexts
da: Kontekster

en: Add context
da: Tilføj kontekst

en: In code
da: Som kode

en: Login page
da: Login-side

en: In database
da: I databasen
