OAuth (7.x-3.4) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Created
eu: Sortua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Warning
eu: Kontuz

en: Key
eu: Giltza

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Add context
eu: Gehitu testuingurua

en: In code
eu: Kodean

en: Settings for OAuth
eu: OAuth ezarpenak
