OAuth 1.0 (7.x-3.4) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Never
hy: Երբեք

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: cURL library Enabled
hy: cURL գրադարանը միացված է

en: cURL library not found
hy: cURL գրադարանը գտնված չէ
