OAuth (7.x-3.4) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: Page title
id: Judul halaman

en: Never
id: Tidak pernah

en: Warning
id: Peringatan

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Key
id: Kunci

en: Revert
id: Kembali

en: Permissions
id: Izin

en: Changed
id: Berubah

en: Login page
id: Halaman login

en: In database
id: Di pangkalan data
