OAuth (7.x-3.4) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
