OAuth (7.x-3.4) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Key
ku: کلیل

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Login page
ku: پەڕەی چوونەژوورەوە
