OAuth 1.0 (7.x-3.4) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Created
sv: Skapad

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Never
sv: Aldrig

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Warning
sv: Varning

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Key
sv: Nyckel

en: Revert
sv: Återställ

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Storage
sv: Lagring

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: In code
sv: I kod

en: Login page
sv: Inloggningssida

en: Secret
sv: Hemlighet

en: In database
sv: I databas
