OAuth (7.x-3.4) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Key
ast: Llave

en: Revert
ast: Desfacer

en: Permissions
ast: Permisos
