OAuth (7.x-3.4) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Never
tr: Asla

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Warning
tr: Uyarı

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Key
tr: Anahtar

en: Revert
tr: Geri al

en: Permissions
tr: İzinler

en: Changed
tr: Değişti

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Contexts
tr: Bağlamlar

en: Add context
tr: Bağlam ekle

en: In code
tr: Kod içinde

en: Login page
tr: Giriş sayfası

en: In database
tr: Veritabanında

en: Add authorization level
tr: Yetki düzeyi ekle

en: Authorization level
tr: Yetki düzeyi
