OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Continue
af: Gaan voort

en: All
af: Alle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
