OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
