OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Continue
bg: Продължи

en: All
bg: Всички

en: Last access
bg: Последен достъп

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: User account
bg: Потребителски акаунт
