OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: All
bn: সমস্ত

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
