OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: more
cs: více

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Password
cs: Heslo

en: Continue
cs: Pokračovat

en: All
cs: Vše

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Application
cs: Aplikace

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Embed
cs: Vložit

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
