OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: OK
el: ΟΚ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
