OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: User account
eo: Uzanta konto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
