OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: more
es: más

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Reset
es: Restablecer

en: Password
es: Contraseña

en: Continue
es: Continuar

en: All
es: Todo(s)

en: Last access
es: Último acceso

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Token
es: Comodín

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Apply
es: Aplicar

en: Server
es: Servidor

en: Application
es: Aplicación

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Embed
es: Incrustar

en: User account
es: Cuenta de usuario

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
