OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Continue
eu: Jarraitu

en: All
eu: Guztiak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: OK
eu: Ados

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
