OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: more
fa: بیشتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Continue
fa: ادامه

en: All
fa: همه

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: OK
fa: موافقت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
