OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: more
fil: marami pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: All
fil: Lahat

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »

en: User account
fil: Akawnt ng tagagamit
