OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Continue
gl: Continuar

en: All
gl: Todo

en: Last access
gl: Último acceso

en: OK
gl: Aceptar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Server
gl: Servidor

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
