OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
