OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Continue
he: להמשיך

en: All
he: הכל

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Server
he: שרת

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Embed
he: הטמעה

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
