OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Continue
hr: Nastavi

en: All
hr: Svi

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: OK
hr: U redu

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Asc
hr: Uzlazno
