OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Continue
hu: Folytatás

en: All
hu: Mind

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Incorrect password.
hu: Hibás jelszó.
