OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: more
is: meira

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Continue
is: Halda áfram

en: All
is: Allt

en: OK
is: Í lagi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
