OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: more
it: altro

en: Edit
it: Modifica

en: Links
it: Collegamenti

en: Reset
it: Ripristina

en: Continue
it: Continua

en: All
it: Tutti

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Embed
it: Integra

en: User account
it: Profilo utente

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
