OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: All
kk: Барлық

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
