OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
