OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: All
ku: هەموو

en: OK
ku: باشە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
