OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
