OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Continue
lt: Tęsti

en: All
lt: Visi

en: Last access
lt: Naudojosi

en: OK
lt: Gerai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
