OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
