OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
