OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
