OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: OK
ne: ठिक छ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
