OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Continue
nl: Doorgaan

en: All
nl: Alle

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: OK
nl: Ok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Application
nl: Sollicitatie

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Embed
nl: Inbedden

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Scopes
nl: Bereiken

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.
